Рубрика: Полезное

Монобукети: стильно і гарно


Зібравши в єдину композицію декілька однакових за видом та забарвленням бутонів можна отримати з однієї сторони звичайну, але в той же час чуттєву та унікальну флористичну композицію – монобукет.

В таких букетах відсутній акцент, на якому зосереджується погляд. Не дивлячись на простоту композиції, лаконічне, навіть строге оформлення, букет виглядає особливо ніжним та романтичним. Він розкриває елегантність і розкіш, притаманну кожній квітці.

Крім того, замовити монобукет можна без прив’язки до флористичної моди і трендів – подібне оформлення квітів в будь-який час буде актуальним. Каталог з різними монобукетами можна знайти за посиланням https://family-flowers.com.ua/product-category/bukety/monobukety/

Квіти для монобукетів

В якості базових квітів для монобукету можуть бути використані піоновидні та звичайні троянди, гвоздики, жоржини, ранункулюси, альстромерії, іриси та інші квіти на ваш вибір. Їх вигляд лаконічний, стриманий, не потребує зайвих елементів. Розкішні свіжі квіти не лише приємно отримувати в якості презенту чи компліменту, але й дарувати.

Переваги “сольних” композицій:

  • довше зберігають свіжість. Різні види не завжди співживаються разом;
  • естетично виглядає. Багатьом людям спокійна кольорова гама подобається більше, ніж різнобарвність;
  • тут як ніде видно майстерність флориста. Адже ці, на перший погляд прості букети, вимагають не лише фантазії, а й досвіду;
  • універсальний подарунок на всі випадки життя. Оберіть анонімну доставку і приємний сюрприз гарантовано.

Популярним варіантом монобукету є присутність двох близьких за кольоровою гамою відтінків бутонів. Варто відмітити, що в основному такий букет складається з 3, 5, 7, 9, 11, 15, 51 чи 101 бутона. Упакування підбирають таким чином, щоб підкреслити стиль та елегантність букету.

Часто можна зустріти монобукети без упаковок. В такому випадку квіти, однакові за розміром бутонів та довжиною стебла, просто збирають разом та перев’язують стрічкою.

Такий букет – універсальний подарунок. Зібрані в єдину композицію, квіти одного виду чудово підійдуть, щоб розповісти про почуття та проявити знаки уваги дівчині, стануть презентом на день народження жінці чи чоловікові. Також варто їх обрати для привітання з професійним святом, підвищенням в кар’єрі, весіллям чи народженням дитини.

Особливості створення монобукету

Для монокомпозицій обирають квіти різних форм кольорів та розмірів, та при цьому букет несе єдину ідею. Можна поєднати багато квітів з коротким стеблом, щоб зробити композицію у вигляді кулі чи надати перевагу квітам з різною довжиною стебла, та оформити каскадом.

За побажанням замовника квіти оформлюють в декоративний кошик чи упаковані в картонні коробки з відповідною кольоровою гамою.

На рахунок вибору забарвлення пелюсток в монобукети не існує особливих заборон. Обирають один колір та різні відтінки, створюючи плавний перехід від насиченої середини до більш блідого краю. Таке оформлення називається градієнтним. Органічно виглядатимуть композиції з рожевих, ніжно-жовтих та бежевих відтінків.

Особливою естетикою та елегантністю володіють білі квіти. При цьому кольори можна варіювати – червоні розбавити білосніжними, а рожеві гармонують з бежевими та білими. Ці композиції виглядають особливо ніжними та вишуканими. Поціновувачам оригінальності підійдуть монобукети з лілових та ніжно-зелених відтінків.

У квітковій майстерні https://family-flowers.com.ua/ ви завжди можете замовити стильний та красивий монобукет. Адже наш каталог налічує десятки композицій. При необхідності консультанти магазину допоможуть зробити вибір відповідно до ситуації та призначення подарунку. Швидка доставка забезпечить свіжий вигляд та подарує святковий настрій.

Комментирование закрыто.