Рубрика: Интелектуальный капитал

Правильне оформлення документів на будівництво


Майбутні власники заміської або приватної міської нерухомості повинні знати, що перед запуском будівництва необхідно узгодити свій намір з містобудівним комітетом (адміністрацією) району, на території якого знаходиться земельна ділянка, призначена для майбутнього будівництва.

Майбутній забудовник повинен отримати офіційну позитивну відповідь від влади — повідомлення про відповідність. Тільки після цього громадянин має право починати будівництво.Можна скористатись послугами юриста по земельним питанням, щоб не витрачати час та отримати допомогу від спеціаліста, який знається на цих питаннях, завжди краще, ніж розбиратися власноруч.

Що дає заявнику отримання відповідних документів:

— можливість починати монтаж будівлі або проводити його реконструкцію;

-допустимість оформлення прописки за адресою землеволодіння, на якому буде будуватися котедж;

— можливість отримати кредит по іпотеці.

Відповідальність за самовільне зведення будинку

Якщо немає офіційного дозволу на будівництво, то такі дії прирівнюються до самобудови.В законодавстві передбаченні заходи по відповідальності за такі дії. Для уникнення штрафів та інших санкцій з боку правоохоронних органів, необхідно легалізувати документи. Такими питаннями займаються юристи, які допоможуть узаконити самобудову і уникнути відповідальності. Що може трапитись, якщо це вчасно не зробити:

1)неможливість отримати право власності. Це означає, що будинок не можна продати, подарувати, закласти, заповідати;

2)заборона на використання будівлі, тобто на проживання в ньому;

3) знос будівлі.

Як уникнути відповідальності за незаконне будівництво?

Будівництво треба починати з узаконення та приватизації земельної ділянки. Коли будуть усі документи в порядку, то наступним етапом повинно бути отримання плану на будівництво та узгодження з містобудівною інстанцією. Будівництво приватного будинку доволі кропітка справа, яка вимагає уважності та дотримання актуального законодавства.

Краще за все, звернутись до юридичної компанії або юриста, який розуміється на таких питаннях і неодноразово зустрічався з «підводними каменями». Дуже важливо мати від фахівця дорожню карту документального оформлення будівництва та отримання вихідних даних. Безліч питань, які спокійно і уважно вирішить за вас кваліфікований юрист.

В таких випадках необхідно мати помічника, який зможе застерегти або акцентує увагу на спірних моментах.

Комментирование закрыто.