Рубрика: Полезное

Головні критерії вибору матраца


Людина влаштована так, що для її нормального й повноцінного функціонування потрібен відпочинок. А його вона отримує під час сну, тому потрібно підкреслити, що під час саме якісного сну. Людина майже третину свого життя спить, тому дуже важливо правильно облаштувати спальне місце. Магазин «Mebli CITY» пропонує виключно якісні вироби. Тут можна придбати матраци, які зможуть задовольнити потреби будь-якої людини.

Критерії вибору матраців

Спеціалісти відзначають, що найкращим варіантом для сну вважається ортопедичний матрац, тому необов’язково чекати того моменту, коли у людини з’являться болі у спині або ж інші проблеми зі сном. Чим раніше людина забезпечить собі ідеальне місце для сну, тим скоріше вона почне повноцінно спати, відпочивати й працювати на усунення, та застереження багатьох хвороб.

Звичайно, купувати будь-який матрац не варто. Краще зупинити свій вибір на сертифікованій продукції, підібравши модель під свої власні потреби.

Щоб вибрати належну модель матраца, слід врахувати:

  • ступінь жорсткості;
  • якість підтримки тіла;
  • габарити.

Розмір матраца має чітко відповідати розмірам ліжка. Не можна допускати залишок вільного місця, оскільки надалі це закінчиться деформацією матраца.

Вибір під себе

Звичайно, краще за все прийти самому до магазину та спробувати моделі з різними характеристиками. Вдягніться у вільний одяг та взуйтесь у зручне взуття, яке зможете при необхідності скинути у магазині. У магазині слід лягти на модель, яка найбільше сподобалась та підійшла за потрібними параметрами. Варто лягати у тій позі, в якій Ви зазвичай спите.

Щоб зрозуміти, чи підходить Вам жорсткість матраца, потрібно лягти на спину та провести рукою між хребтом та поверхнею. Якщо Ви можете вільно рухати рукою, тоді ця модель занадто жорстка. Тіло не може повністю розслабитись.

Далі спробуйте повернутись на бік. Якщо для цього знадобилось докласти зусиль, тоді ця модель матраца занадто м’яка. Слід обрати більш жорстку поверхню. Спеціалісти відмічають, що ідеальною моделлю можна вважати матрац, коли на ньому людина лежить на боці, а її живіт торкається поверхні виробу.

Сідаючи або лягаючи на матрац, його кути не мають підніматися. Краї повинні залишитися пружними. Якщо є хоч якийсь скрип, тоді такий матрац брати не можна. Жодний рух, жодні маніпуляції не можуть призводити до скрипу матраца. Подібні звуки говорять про його несправність або ж неякісне виробництво.

Модель для двох

Підшукувати двоспальний матрац потрібно разом зі своїм партнером. Частенько буває випадки, коли представники однієї пари мають різну конструкцію тіла, що говорить про різні потреби для спального місця. Розв’язати подібні проблеми можливо завдяки моделям із різним ступенем жорсткості. Сучасні виробники виготовляють моделі, які здатні задовольнити побажання та потреби різних людей. У магазині «Mebli CITY» Ви знайдете ідеальну модель матраца для своєї оселі й облаштуєте комфортне спальне місце на довгі роки.

Комментирование закрыто.